Friskgården Stjørdal

skatval1

Kontaktinfo

Friskgården Stjørdal

Alstadvegen 224

7510 Skatval

Telefon: 74 83 34 30

E-post: friskgarden.stjordal@friskgarden.no

Beliggenhet. Hvordan finner jeg FG Stjørdal?

Vi holder til på Hegge på Skatval i flotte omgivelser hvor vi har gode lokaler for trening, undervisning og konferanser. Åpningstid man-fre 0800-1530.

Veibeskrivelse:

  • Nordfra: Ta av fra E6 mot skilting Fløan. Følg veien mot Fløan. Etter ca 1,5 km ligger Friskgården Stjørdal på venstre side av veien.
  • Sørfra: Ca 1 km nord for Skatval kirke ta av fra E6 mot skilting mot Fløan. Etter ca 1,5 km ligger Friskgården Stjørdal på venstre side av veien.

Våre tilbud

Friskgården Stjørdal har tjenester rettet mot enkeltpersoner og produkter rettet mot bedrifter. Klikk på lenkene for å lese mer om de enkelte tilbudene.

Kontaktinfo ansatte Friskgården Stjørdal

Etternavn Fornavn Funksjon Telefon Mailadresse
Myhr Bodil Daglig leder 93260002 bodil.myhr@friskgarden.no
Laukvik Gjertrud Leikvoll Teamleder Bedrift 48161925 gjertrud.laukvik@friskgarden.no
Storvik Rune Trætli Teamleder Individ 93471694 rune.tratli.storvik@friskgarden.no
Nilsen Trine Uthus Veileder 92688920 trine.uthus@friskgarden.no
Kornbak Linda Veileder 91338560 linda.kornbak@friskgarden.no
Gjønnes Vibeke Veileder 45792056 vibeke.gjonnes@friskgarden.no
Vollan-Hansen Anja Mathilde Veileder 95101207 anja.mathilde.vollan-hansen@friskgarden.no
Bøe Karianne Veileder 93469974 karianne.boe@friskgarden.no
Næss Kristoffer Veileder 93829009 kristoffer.ness@friskgarden.no
Andersen Lone Ree Veileder 93837837 lone.andersen@friskgarden.no
Welde Tove Kjøkken/ Merkantilt 48000575 tove.welde@friskgarden.no
Lyng Bjørn Vaktmester 98080341 bjorn.lyng@friskgarden.no

Nedslagsfelt/Friskverksted

Friskgården Stjørdal dekker Levanger, Frosta, Meråker, Leksvik og Stjørdal.

Vi har Friskverksteder hvor blant annet Friskgruppene foregår på følgende steder:

  • Hegra; Hegra Barneskole
  • Lånke; Lånke Skole
  • Stjørdal; DPS, Remyrveien 2
  • Skatval; Skatval Barnehage, Aunsveveien
  • Levanger; Staupshaugen Verksted, Nordsivegen 20
  • Skatval; Friskgården
Be Sociable, Share!