Friskgården Grong

Kontaktadresse

Friskgården Grong
7870 Grong

Daglig leder Bendy Appelkvist
Tlf 74 31 23 00/995 25 085
E-post bendy.appelkvist@friskgarden.no

 

 

Beliggenhet

Friskgården Grong ligger på Føynem på Bergsmo.

Ta av fra riksvei 760 mellom Grong og Namsos og følg skiltene til Friskgården. Kjør forbi tre gårdstun, og innerst finner du Friskgården.

Avstander:

  • Mediå (Grong sentrum) 6 km
  • Namsos: 45 km

Våre tilbud:

Friskgården Grong har produkter rettet mot enkeltindividet og produkter rettet mot bedrifter. Klikk på lenkene for å lese mer om de enkelte tilbudene.

Nedslagsfelt:

  • Ytre Namdal; Vikna, Nærøy, Leka
  • Indre Namdal; Snåsa, Lierne, Røyrvik, Namsskogan, Høylandet, Grong
  • Midtre Namdal; Overhalla, Namsos, Fosnes, Namdalseid, Flatanger
  • Helgeland: Mosjøen, Brønnøysund og Sandnessjøen

Friskverksted:

  • Namsos: Robrygga

Kontaktinfo

Navn Funksjon Telefon e-post
Berit Blengsli Prosjektleder Helgeland 93023795 berit.blengsli@friskgarden.no
Bendy Appelkvist Daglig leder 99525085 bendy.appelkvist@friskgarden.no
Harald Nordhuus Veileder 90123964 harald.nordhuus@friskgarden.no
 Sigrid Langen Kjelbergnes Veileder 95036222 sigrid.kjelbergnes@friskgarden.no
Liv Gina Seem Treningsveileder 98245045 liv.gina.seem@friskgarden.no
Ingunn L. Nordhøy Instruktør/Kjøkken 99524475 Ingunn.nordhoy@friskgarden.no
Anne Sigrid Stai Veileder 98658236 anne.sigrid.stai@friskgarden.no
Ørjan Sundvik Veileder 95978017 orjan.sundvik@friskgarden.no
Einar Lothe Veileder 95075955 einar.lothe@friskgarden.no
Anne Karin Fagervik Veileder 92429020 anne.karin.fagervik@friskgarden.no
Emeli Lauve Veileder 91171320 emeli.lauve@friskgarden.no
Aage Stenseth Veileder 48294640 aage.stenseth@friskgarden.no
Bent-Inge Henriksen Veileder 93856569 bent-inge.henriksen@friskgarden.no
Sigrid Gåsbakk Veileder 40296004 sigrid.gaasbakk@friskgarden.no

 

Be Sociable, Share!