Friskgården Stjørdal

skatval1

Kontaktinfo

Friskgården Stjørdal

Alstadvegen 224

7510 Skatval

Telefon: 74 83 34 30

E-post: bodil.myhr@friskgarden.no

 

Beliggenhet. Hvordan finner jeg FG Stjørdal?

Vi holder til på Hegge på Skatval i flotte omgivelser hvor vi har gode lokaler for trening, undervisning og konferanser. Åpningstid man-fre 0800-1530.

Veibeskrivelse:

  • Nordfra: Ta av fra E6 mot skilting Fløan. Følg veien mot Fløan. Etter ca 1,5 km ligger Friskgården Stjørdal på venstre side av veien.
  • Sørfra: Ca 1 km nord for Skatval kirke ta av fra E6 mot skilting mot Fløan. Etter ca 1,5 km ligger Friskgården Stjørdal på venstre side av veien.

Våre tilbud

Friskgården Stjørdal har tjenester rettet mot enkeltpersoner og produkter rettet mot bedrifter. Klikk på lenkene for å lese mer om de enkelte tilbudene.

Kontaktinfo ansatte Friskgården Stjørdal

 

Navn Funksjon Telefon e-post
Bodil Myhr Daglig leder 93260002 bodil.myhr@friskgarden.no
Linda Kornbak Teamleder individrettede tiltak/ Veileder 91338560 linda.kornbak@friskgarden.no
Gjertrud Leikvoll Laukvik Teamleder bedrift/ Bedriftsveileder 48161925 gjertrud.laukvik@friskgarden.no
Vibeke Gjønnes Veileder/ bedriftsveileder 45792056 vibeke.gjonnes@friskgarden.no
Trine Uthus Nilsen Treningsveileder 92688920 trine.uthus@friskgarden.no
Kristoffer Næss Veileder 93829009 kristoffer.ness@friskgarden.no
Rune Trætli Storvik Veileder 93471694 rune.tratli.storvik@friskgarden.no
Anja Mathilde Vollan-Hansen Veileder 95101207 anja.mathilde.vollan-hansen@friskgarden.no
Lone Ree Andersen Veileder 93837837 lone.andersen@friskgarden.no
Tove Welde Kjøkken/ merkantilt 74934430 tove.welde@friskgarden.no
Karianne Bøe Veileder 93469974 karianne.boe@friskgarden.no
Bjørn Lyng Vaktmester 98080341 bjorn.lyng@friskgarden.no


For kurs/ konferanse/ leie av lokale, kontakt Hegge Mat og Kurs v/ Inger Hembre telefon 92 25 74 12 eller epost: inger@heggenordre.no

Nedslagsfelt/Friskverksted

Friskgården Stjørdal dekker Levanger, Frosta, Meråker, Leksvik og Stjørdal.

Vi har Friskverksteder hvor blant annet Friskgruppene foregår på følgende steder:

  • Hegra; Hegra Barneskole
  • Lånke; Lånke Skole
  • Stjørdal; DPS, Remyrveien 2
  • Skatval; Skatval Barnehage, Aunsveveien
  • Levanger; Staupshaugen Verksted, Nordsivegen 20
  • Skatval; Friskgården
Be Sociable, Share!