Friskgården Rana

Kontaktadresse
Friskgården Rana
Postboks 40
8601 Mo i Rana

Besøksadresse
Thora Meyersgate 23
Mo i Rana

Telefon: 400 04 649
E-post: friskgarden@friskgarden.no

Daglig leder: Marte Fladvad
Tlf: 99297328
E-post: marte.fladvad@friskgarden.no

Våre tilbud
Friskgården Rana har produkter rettet mot enkeltindividet og produkter rettet mot bedrifter. Klikk på lenkene for å lese mer om de enkelte tilbudene:

Livsmestring

Frisk Bedrift

Hvem jobber på Friskgården:

Navn Funksjon Telefon e-post
Marte Fladvad Daglig Leder 99297328 marte.fladvad@friskgarden.no
Ingrid Hatling Veileder 95921901 ingrid.hatling@friskgarden.no
Anita Pettersen Veileder 92219826 anita.pettersen@friskgarden.no
Frode Eilertsen Veileder/Bedriftsveileder 40557324 frode.eilertsen@friskgarden.no
Susanne Kolåsæter Veileder 40826509 susanne.kolaasaeter@friskgarden.no
Hege Larsson Veileder 99022523 hege.larsson@friskgarden.no
Veronica Ugedal Veileder/Bedriftsveileder 99795910 veronica.ugedal@friskgarden.no
Kim-Andre Sørensen Veileder 47245561 kim-andre.sorensen@friskgarden.no
Thomas Opdal Treingsveileder thomas.opdal@friskgarden.no
Be Sociable, Share!